Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Jak spotkać swe szczęście

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
Jeszcze do niedawna ogłoszenia matrymonialne dało się znaleźć przede wszystkim na stronach gazet oraz periodyków. Była to kapitalna metoda zapoznania drugiego człowieka na odległość, sprawdzająca się wyjątkowo wśród osób nieśmiałych (acz nie jedynie). I dziś jest to metoda nierzadko wykorzystywana, jednak - jak też w innych dziedzinach życia - i tu z pomocą nadchodzi sieć internetowa.

Współcześnie to właśnie sieć internetowa przejmuje tą rolę, oferując randki online. Tradycyjne ogłoszenie, w jakim podaje się własny wiek oraz osobiste zainteresowania w zasadzie nie różni się od tego dawniejszego z papierowych stron. Jak dawniej posiada on na ogół formę "ona szuka jego" czy też "on szuka jej". Aktualnie taka możliwość poszukiwania drugiej połowy na własną rękę jest dostępna praktycznie o każdej porze i dnia i nocy. Tysiące anonsów matrymonialnych typu "poznam chłopaka" zdołamy odnaleźć w internecie błyskawicznie. Wystarczy tylko kliknąć, napisać i posłać wiadomość do wybranej osoby!

Dziewczyna przy laptopie
Author: "PictureYouth"
Source: http://www.flickr.com
Bez kłopotu możemy również nadać własny anons matrymonialny w jednym z setek serwisów randkowych. Co w nim umieścić? Ponieważ nie wszystkie osoby decydujące się na randki internetowe miewają taki sam zamysł: w czasie gdy jedni chcieliby w sposób niezobowiązujący flirtować, drudzy mają nadzieję na zapoznanie osoby, z jaką chcieliby zbudować stały związek, a jeszcze inni z miłą chęcią poznaliby kogokolwiek, kto podzielałby ich pasje, musimy w naszym anonsie matrymonialnym klarownie określić nasz cel.

Najlepiej rozpocząć tradycyjnie frazą "poznam chłopaka", po czym starać się jak najlepiej przedstawić własną osobę. Możemy także opublikować w nim własną aktualną fotkę (zazwyczaj ogłoszenia z zamieszczonym zdjęciem cieszą się dużo większym zainteresowaniem).

Jeżeli wczytujesz się w przedstawiany tekst to oznacza, że wątek Cię niesamowicie zaciekawił - kliknij odnośnik do strony przebranie mikołaja, a znajdziesz równie wartościowe informacje.

Nasz anons musi przyciągnąć uwagę osoby wolnej a potem skłonić ją do zadzierzgnięcia znajomości.

Mężczyzna
Author: Ghislain Berger
Source: http://www.flickr.com
Mimo tysięcy zamieszczanych codziennie w sieci internetowej ogłoszeń matrymonialnych, poszukiwanie tej odpowiedniej osoby przywodzi niekiedy na myśl szukanie igły w stogu siana i może okazać się żmudne, a nawet nawet rozczarowujące. Nie należy się jednak nazbyt łatwo poddawać, ponieważ bardzo wiele już osób znalazło w tenże sposób swą drugą połówkę, a mnóstwo zawarło związek małżeński z zaznajomioną w tenże sposób osobą.