Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

O tym dlaczego warto się dokształcać. Jakie to profity przynosi oraz jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz również na korzyści dla firmy

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
Dzisiejsze czasy są bardzo zmienne, wszystko przeobraża się w ogromnym tempie, aż trudno jest nad tym zapanować. W ten sposób całkiem zasadne staje się twierdzenie, iż warto się doszkalać, aby za wszystkimi zmianami nadążyć. Z jednej bowiem strony widoczne są te zmiany, z kolejne coraz bardziej wymagających prawodawców. Żeby to pogodzić oraz się odnaleźć w rzeczywistości konieczne jest, aby uczyć się na bieżąco, nie zapominając o odkrywaniu nowych trendów w konkretnej dziedzinie. Z pewnością każdy pracodawca pragnąłby posiadać w swoich szeregach pracowników, jacy posiadają zdolność zdobywania ciągle wiedzy, a także dostosowania swoich działań do zmian, jakie mają miejsce na rynku.


szkolenie
Author: Scott Meyer
Source: http://www.flickr.com
Elastyczność - jest słowem klucz w obecnych czasach, wskazuje ona iż jeśli tylko stajemy “na chwilę”, zadowolimy się rzeczami, które już umiemy oraz nie pójdziemy choćby o krok do przodu, to można mieć problem z awansem, lepszą praca czy kolejnym kontraktem. Dotyczy to różnych dziedzin, szczególnie zaś odnosi się to do tematu nowych mediów, multimediów czy najnowszych technologii. Takie więc dokształcanie jak szkolenia ISTQB (dokładny przebieg).

Jest to kurs przeznaczony dla osób, jakie chcą zdawać certyfikat ISTQB Certified szkolenie automatyzacja testów Foundation Level. Przygotowanie do tego typu testu to merytoryczna baza, jaka otwiera drogę do uzyskania jednego z bardziej cenionych w świecie IT certyfikatu testerskiego i kontynuowanie tej właśnie drogi kariery. Kształcenie się zawsze rzutuje na profesjonalizm i jakość wykonywanej pracy, natomiast przeszkolony pracownik może poprawić ilość oraz jakość wyników, a także minimalizować ewentualne błędy.


podczas szkolenia
Author: HonoluluDistrict
Source: http://www.flickr.com
Szkolenia oferują możliwość pozyskania praktycznej wiedzy, a także wykorzystanie zdobytych do tej pory doświadczeń, aby rozwijać swoje umiejętności, zdecydowanie czyniąc to z pożytkiem dla przedsiębiorstwa, w którym się pracuje. Szkolenia przeprowadzane w firmach, przykładowo consulting it pomagają pracownikowi bardziej identyfikować się z firmą, a także pomagają w zrozumieniu celów, strategii i działań, które są podejmowane (sii.pl/offer-page/service-desk/). Wpływają niesamowicie pozytywnie na umiejętności menedżerskie osób na kierowniczych stanowiskach, co skutkować może podniesieniem motywacji oraz wydajności całego zespołu. Jak widać profity z takich szkoleń są spore, zarówno dla pracownika jak i przedsiębiorstwa w jakim jest zatrudniony.