Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lodzbiennale.pl/includes/menu.inc).

Zainteresowanie - w każdej chwili możesz znaleźć coś dla siebie

  • Posted on: 28 March 2023
  • By: addmean
Wolny czas – zazwyczaj każdy z nas lubi go mieć, a przynajmniej tak powinno być. Z drugiej natomiast strony bywają osoby, które nie mając żadnych obowiązków, czują się zagubione. Całkiem nie wiedzą one, co ze sobą zrobić, czym się zająć. Wpadają wówczas wręcz w chandrę. Rzecz jasna dotyczy to w szczególności tych, którzy nie mają żadnej pasji czy hobby.


A czy ty możesz się pochwalić jakimś hobby? Jeżeli nie, to najwyższy czas, by się za czymś rozejrzeć. Być może sądzisz, że jest już na to za późno, że twój czas minął, że jeśli nie znalazłeś swojej pasji jak dotąd, to już na nią nie trafisz. Jednak nic bardziej mylnego. Nadal masz taką możliwość i będziesz ją mieć do końca życia.

Czy stale o czymś myślisz, co cię pociąga? Coś czego od dawna chciałeś spróbować, ale nie miałeś możliwości, aż w końcu całkowicie o tym przestałeś myśleć? Może więc pora, by do tego wrócić? W końcu teraz jesteś dorosły, wreszcie zapewne masz czas i pieniądze. Kiedy będzie lepszy moment, aby się rozwijać i realizować swoje plany?
wino
Author: Nicole Rugman
Source: http://www.flickr.com


A jeżeli nic takiego nie przychodzi ci do głowy, to jak najbardziej koniecznie poszukaj czegoś nowego. W jaki sposób? Warto po prostu zainteresować się rzeczywistością, tym co nas otacza. Być może przykładowo gdzieś nieopodal odbywa się degustacja wina - skosztuj wina z Winnicy Dwie Granie. Może warto tam pójść? A może w takim razie wybierzesz się na jakieś atrakcyjne wydarzenie sportowe? Każda okazja jest dobra, żeby poszerzyć swoje horyzonty, dowiedzieć się czegoś nowego i czegoś ciekawego. A nuż wciągnie nas to na dłużej i stanie się naszym prawdziwym hobby.


Tak naprawdę ludzie mają więc rozmaite zainteresowania. Nie ma jeśli o to chodzi większej reguły. Jedni mają taką, drudzy inną pasję. Ważne jest tutaj jedynie to, abyśmy sami czuli się z tym szczęśliwi i aby nowe zainteresowania wnosiły coś wartościowego w nasze życie. Jeżeli zatem chciałbyś zbierać znaczki – nie wahaj się, tylko to rób. Jeżeli uwielbiasz podróże - jedź gdziekolwiek, na początek może być blisko. Jeśli zawsze chciałeś wypróbować jakiś sport – poświęć na ten cel najbliższy weekend. Nie ma co zwlekać w nieskończoność, w końcu kiedyś możesz naprawdę nie mieć czasu. Trzeba je zatem wykorzystać maksymalnie, najlepiej jak się tylko da - http://www.winnicadwiegranice.pl/aktualnosci/52-gaultmillau